כובעים לעובדים

נראות וייצוגיות במקום העבודה מתבטאים בהרבה דברים ותלויים לא מעט גם באופי של העסק. כל העובדים חייבים להיות “ממותגים” כמו שצריך בכדי להעניק למקום הרגשה של יוקרה ורצינות. זה בעיקר נוגע למדים שמקבלים העובדים, אך יש אלמנטים נוספים כמו אקססוריז ובתוכם, הפריטים הנפוצים ביותר הם הכובעים.

לכובעים יש כמה תפקידים שונים. יש כובעים שמטרתם לשמור על הראש מפני השמש, יש כובעים שעוזרים באיסוף השיער ואחרים שמשמשים כפריט אופנתי בלבד. יש גם הרבה סוגים של כובעים כמו כובע מגבעת, כובע טמבל וכובע קש, ותתפלאו, אפשר להשתמש בכל אחד מהם ככובע המשלים את הלוק הייצוגי של מדי העובד.

הכובעים מתאימים רק לחלק מהעסקים, בשונה מהעבר היום גם המלצרים חובשים כובעים מיוחדים ומעוצבים המשלימים את סט הלבוש . עם זאת, במקומות כמו מוסכים, ואפילו ברשתות אוכל מהיר יש דרישה לכובעים מתאימים אשר אותם חובשים העובדים. כובע טוב הוא כובע נוח ומתאים לסיטואציה, אך במקרה הספציפי של מדים לעבודה, הוא צריך להתאים בצורה מושלמת ללוק, וכמובן לכלול את הלוגו של העסק.

התאמה אישית

בעל עסק אשר רוצה להלביש את עובדיו עם מדים ייצוגיים ולהוסיף אלמנט של כובעים לעובדים צריך לעשות זאת בצורה מסודרת אצל עסק המתמחה בעניין. כאשר קונים את המדים והכובעים במקומות שונים, קשה לתאר מצב בו תהיה התאמה מושלמת. יש מקומות שמתמחים במדי עבודה לקבוצות גדולות של אנשים ואפילו מספקים מדים וכובעים בכמה מידות ועם חלוקה לגברים ולנשים.

כובע יפה ומרשים יכול להשלים את הלוק ולתת את הטאץ’ הסופי לכל העניין המיתוגי של העובדים. כאשר העובדים נראים טוב, הם מעניקים ללקוחות חווית קנייה ייחודית שלא קשורה באופן ישיר למוצר או לשירות עצמו. כיום, אנשים מחפשים את אותה חווית קנייה, הם רוצים להרגיש מבוקשים ורק כך הם יחזרו לקנות שנית.

מחפשים כובעים מאיכות גבוהה לעובדים שלכם? חולצות הגליל היא הכתובת המתאימה. להתרשמות ממגוון בגדי העבודה המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן ולמידע נוסף הן על האפשרויות השונות והן על העלויות, צרו קשר בטלפון 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך:
בגדים לעבודה