מאמרים

OLYMPUS DIGITAL CAMERAשיטות מיתוג על מוצרי טקסטיל – בהדפסת מדבקות יש מבחר גדול מאוד של אפשרויות הדפסה, התאמת סוג המדבקה לסוג העבודה נעשית לפי סוג הלוגו, המוצר והרכב הבד שהלקוח בוחר.  להמשך קריאה» 

 

 


הדפסה על חולצותהדפסה על חולצות הרבה אנשים חושבים על חולצה מודפסת כמזכרת מהמחזור בתיכון. אז זהו, שלא. אם פעם שקלת להזמין חולצה מודפסת, כדאי מאד לכם לקרוא קום כל את המאמר הזה.  להמשך קריאה»

 

 

חולצת פליז פליז החורף קר, הפליז נעים  לכולם יש חולצת פליז, או מעיל פליז. רק חשוב שתשימו לב, שלא כל הפליזים שווים. כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שתוציאו את הארנק.  להמשך קריאה»

 

 


מעיל סופטשל איכותימעיל סופטשל איכותי וכייפי  ניתן לרכוש אצלנו בחולצות הגליל. מבחר דגמים לצפייה ולבחירה בגלריית המוצרים שלנו. לא בא לכם מעיל מסורבל? תקנו סופטשל! לפעמים צריך ללבוש מעיל, אבל מצד שני, נורא מסורבל וחם. סופטשל הוא הפתרון המושלם לימים הסוערים והגשומים.  להמשך קריאה »

 

 

סינר-חצי-קשירה-לפי-בחירהבלי סינר אי אפשר לעבוד בצורה נקייה   היי, מי השף? ההוא עם הסינר! בדיוק כמו שהכתר הוא הסמל של המלך, הסינר הוא הסמל של השף. סינר מגן עליך מלכלוך והוא יכול לשמש במקביל כבגד עבודה. להמשך קריאה »

 

 

 

מכנסי עבודהמכנסי עבודהזה רק חולצות הגליל. מכנסי עבודה קיימים במקצועות רבים. מכנסי עבודה נועדו לשימוש כפול – ייצוגי ושימושי. מכנסי עבודה קיימים במקצועות רבים. מכנסי עבודה נועדו לשימוש כפול – ייצוגי ושימושי. חברת חולצות הגליל מייצרת, מייבאת ומשווקת מכנסי עבודה מכל הסוגים, למגוון מקצועות ותפקידים, בהתאמה מושלמת לכל צורך ובאיכות הגבוהה ביותר.. להמשך קריאה

 

 

חולצת דריי פיטחולצות דריי פיט לכל סוגי העסקים מתאימות לספורטאים, יכולות שמש כבגדי עבודה. לשימוש כל עונות השנה ולכל מטרה. אנשים רבים אשר עוסקים בספורט, אנשים שזקוקים לבגדי עבודה איכותיים ועוד, גילו בשנים האחרונות את הפטנט הנפלא של חולצות דריי פיט, אשר מתאימות לשימוש בחורף ובקיץ, בכל יום ובכל שעה. להמשך קריאה »

 

 

סינרים-למטבחסינרים למטבח – סינרים איכותיים למטבח, רק מהטובים ביותר. עבודה במטבח ידועה כעבודה אשר רבים עוסקים בה באופן שגרתי ויומיומי.  להמשך קריאה »

 

 

 

מכנסי טבחיםמכנסי טבחים קונים רק בחולצות הגליל! טבחים עובדים במטבח שלהם שעות רבות בכל יום. במסעדות, במלונות ובמטבחים מוסדיים, תמיד עובדים מספר טבחים בעבודה קשה ומורכבת, של בישול יוקרתי בכמויות גדולות. להמשך קריאה »

 

 

 

 חולצות-לייקרהחולצות לייקרה –  מבד איכותי מיובאות על ידי חולצות הגליל. עולם הלבוש הוא עולם מגוון ורחב. אין ספק שעולם זה קיימים מגוון בדים באיכויות שונות, אשר מהם מייצרים כל בגד ובגד. לכל בגד ובגד יש את היתרונות שלו, המצויים בסוג הבד ואיכותולהמשך קריאה »

 

 

 

מדים לעובדיםמדים לעובדים – לכל סוגי העובדים, אם אלו עובדי מסעדה, מלצרים, מארחים או שפים. כאשר בוחרים מדי עבודה לעובדים בבית העסק שלכם חשוב מאוד לבחור במדי עבודה באיכות ייצור גבוהה של חברתנו חולצות הגליל.  להמשך קריאה

 

בגדי עבודה למטבחבגדי עבודה למטבח לבשל בסטייל ובכייף ולהיראות ייצוגי ורשמי מול האורחים.  כל בית עסק שעובד עם אוכל ומעסיק עובדי מטבח כמו מסעדות, חברות קייטרינג, אולמות אירועים וכדומה חייב לספק לעובדים שלו בגדי עבודה למטבח.  להמשך קריאה »

 

 

 

מדים למסעדה

מדים למסעדהמדים למסעדה יכולים להיות כלי נהדר לשיפור ההיבט העסקי והצגת המקצועיות של המסעדה. כאשר לקוחות מגיעים למסעדה, הם רוצים לצפות בסדר וניקיון… להמשך קריאה»

 

 

 

מדי המסעדה שלך

חשיבות הבד של בדי המסעדה – כאשר למלצר או שף לא נוח במדים שלו או שלה, מסיבה כלשהי, הוא או היא נוטים להיות פחות מרוצים מהעבודה והמוטיבציה יורדת. בחירת הבד הנכון עבור מדי המסעדה היא הצעד הראשון השימושי... להמשך קריאה »

 

 

 

מיתוג המסעדה שלך בעזרת מדי עבודה

מיתוג העסק האמצעות מדי העבודה כל פתרון מיתוגי ועיצובי שניתן להוסיף לבגד, יכול לעשות את כל ההבדל ולהוות אמצעי פרסומי מצוין. תוהים איך עושים את זה? התשובה, לפניכם... להמשך קריאה »