איך לחסוך בעלויות של מכנסי עבודה

איך לחסוך בעלויות של מכנסי עבודה

מכנסי עבודה לגברים בעיקר הם פריט לבוש שימושי מאד ולא סתם אלו מסווגים בייעודיים לעבודה ולא יכולים להיות כל מכנסיים באשר הם. מעבר לצורך של מכנסיים לעבודה לגברים להיות ייצוגיים ולאפשרות שלהם להיות מבדלים על ידי כך שיהיו ממותגים, מכנסיים לעבודה צריכים, בראש ובראשונה להתאים לעבודה עצמה.

כך למשל, מכנסיים של מנהל ומכנסיים של רופא, או טבח הם לא אותם מכנסיים. לא מבחינת הבד, לא מבחינת הגזרה והנראות ולא מבחינת המאפיינים של התוצר הסופי. במקרה שלנו למשל, מדים של רופא או טבח צריכים להיות נוחים לתנועה, מרווחים וגם דוחי כתמים. במקרה של עובדי רפואה מוטב שאלו יהיו גם אנטי בקטריאליים.

 

הבחירה הטובה ביותר לנוחות בתנועה- מכנסי דגמ”ח לעבודה
לא בכדי זכו מכנסי דגמ”ח לעבודה לדגם הפופולארי ביותר של מכנס עבודה בעיקר לגברים או לעבודות שלפחות בעבר היו מזוהות עם גברים. כמובן שהחלוקה המגדרית הולכת והופכת פחות ופחות רלוונטית, לא רק ברמת התקינות הפוליטית אלא גם בשטח. יותר ויותר נשים מוצאות את עצמן בעבודות פיזיות שמצריכות מהן מקסימום של תנועה ונוחות התנועה, וכן פונקציונליות יתרה, לרבות נשיאת הציוד עליהן לדוגמה. דגמ”ח לעבודה מהווה גזרה יעילה כל כך למגוון רחב כל כך של עבודות שלצד שפע של מבחר דגמ”חים לגברים ניתן למצוא מגוון לא פחות גדול גם לנשים, עם גזרות ומידות ייעודיות והולמות.

 

הזמנת דגמ”חי עבודה און ליין
למרות שמדובר על מוצר שהוא לכאורה גנרי, זאת לא האמת של דגמ”חים הלכה למעשה. בפועל מדובר על עולם של גיוון רב שבא לידי ביטוי בסוג הבד, בניואנסים של הגזרה וגימורי הכיסים, בצבעים ובאפשרויות המיתוג ותוספות הרקמה, בהתאמה מגדרית והרשימה עוד ארוכה.

רכישה של בגדי עבודה באופן כללי ודגמ”חים בפרט, לגברים ולנשים יעילה יותר באינטרנט בזכות:

  1. מהירות הקנייה- במקום להגיע פיזית אל החנות ולנהל משא ומתן שכולל בדיקה ידנית, אפשר לקבל את כל המידע הנחוץ ברשת ולבצע את ההזמנה מבלי לקום מהכסא.
  2. עלויות- לצד החיסכון בזמן והמשאבים שנחוצים להגעה פיזית לאולם התצוגה או לחנות הרבה פעמים המחירים באתר מראש יהיו זולים יותר כי המשווק יכול להרשות לעצמו.
  3. קבלת החלטה שקולה- הסעיף האחרון והחשוב ביותר מתייחס לתנאי קבלת ההחלטה. רכישה מקוונת מאפשרת לקבל שקט סביבתי ולהתנער מהמלצות או עודף של מידע מצד המוכרן, אלא הזדמנות לקבל את כל המידע הנחוץ בתנאים האופטימליים לך ולקבל החלטה עניינית ולא מוטה.

באתר ניתן להתרשם ממגוון עשיר של דגמ”חים ועוד דגמים שונים של בגדי עבודה לשלל התחומים תוך אפשרות להתאמה אישית לפי הצורך.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: