בגדי עבודה לעובדי מלון

בגדי עבודה לעובדי מלון

בגדי עבודה לעובדי בית מלון

מרבית האנשים רואים בבית מלון מקום נהדר לחופשה, בו יוכלו ליהנות מארוחת בוקר טובה, לשבת על שפת הבריכה ולהעביר את היום בשיזוף ושחייה במים הקרים. לא הרבה חושבים על העובדה, שבית המלון מסוגל להמשיך בעבודתו השוטפת בזכות עובדי בית המלון שמנקים, מגישים, מוזגים, מקפלים, מתקנים, מאבטחים ונותנים שירות לכל אורחי המלון לאורך כל היום.

בין עובדי בית ניתן למצוא:

  • עובדי קבלה – המעניקים שירות מול דלפק הקבלה לכל אורך היום (וגם בלילה במלונות מסוימים).
  • מאבטחים – אשר אחראיים על בטיחות המלון, הכנסת אורחי המלון בלבד, שמירה על בטיחות באש ועוד.
  • עובדי אחזקה – אשר מתחזקים את המלון. אם הטלוויזיה מתקלקלת, המזגן הפסיק לפעול או אולי אחת הנורות נשרפה, תפקיד עובד האחזקה להגיע ולתקן כל תקלה.
  • עובדי משק – אחראיים על הניקיון השוטף של החדרים ושל השטחים הציבוריים במלון. הם מחליפים מצעים, מנקים את החדר, אוספים את הזבל בפחים, שואבים את השטיח ועוד.
  • מלצרים – המלצרים מגישים מזון ושתייה בזמן ארוחת הבוקר והערב, ואם למלון יש מסעדה או מסעדת לובי קטנה, המלצרים ייתנו בה שירות ממש כמו במסעדה רגילה.
  • מצלים – אשר אחראיים על הבריכה (במידה שיש).
  • טבחים – מכינים את האוכל, מבצעים הכנות כל תחילת וסוף משמרת ואחראיים על ההתנהלות השוטפת במטבח.

בגדי עבודה לעובדי מלון משתנים ממלון למלון. יש מלונות שמעדיפים את המראה הפשוט והאלגנטי, ובוחרים במכנס וחולצה שחורים, אחרים אוהבים את הגיוון והצבעונים ובוחרים שמלות וחליפות בשלל צבעים.

כאשר בוחרים מדים לעובדי מלון, חשוב לוודא שבוחרים בבגדים מבד נוח ונושם, אשר יאפשר לעובד לבצע את עבודתו בנוחיות. בכל מקום אנשים מחפשים להביע את עצמם דרך בגדים, מלון מעוניין באותו התוצאה – שהלקוחות ייהנו ויזכרו את המלון בזכות שירותיו ועובדיו האדיבים, אשר לבושים בדיגום ובנוחיות, ומשתלבים בצבעי המלון ובסגנונו.

בגדים של בית מלון משתנים כמובן גם לפי תפקיד העובד: למלצרים לרוב יהיה סינר, הטבחים ילבשו את בגדי הטבחים המסורתיים יחד עם נעלי טבחים המונעות החלקה, מדי עובדי הקבלה יהיו בעיקר מדוגמים ויפים היות והם הפנים של המלון ועובדי המשק והאחזקה ילבשו בגדים נוחים וקלים, על מנת למנוע הזעה וקריעה בעת מילוי תפקידם.

חברת חולצות הגליל שמחה להעניק את שירותה למבחר המלונות ועובדי המלונות השונים, המעוניינים בבגדי עבודה. מלון אשר מעוניין להתאים סט בגדים חדש לכל עובד או להחליף את המלאי הקיים – מוזמן ליצור איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח לענות על כל השאלות באדיבות ובמקצועיות, ולהתאים את הבדים האיכותיים ביותר, תוך התחשבות בסוג העבודה ובטעמו האישי של הלקוח.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: