בגדי עבודה לקיץ

בגדי עבודה לקיץ

בגדים לעבודה בקיץ

הקיץ הגיע ואיתו השמש הקופחת והחום המאפיין כל כך את ארץ ישראל. בעונה זו, העבודה במבנים ומחוצה להם עשויה להיות מאתגרת, היות והחום מקשה על שהייה ארוכה בחוץ והשמש המסנוורת עלולה לגרום לכוויות.

העבודה בקיץ היא רבה ומגוונת: מלצרים, גננים, עובדי אחזקה ועוד, עובדים בחוץ לעיתים קרובות. בסתיו ובאביב העבודה עשויה להיות נעימה; עם הרוח המתבדרת והשמש שכמעט ולא מחממת – אך בקיץ המצב משתנה. הימים מתארכים והטמפרטורות עולות ועשויות להגיע גם ל- 50 מעלות צלזיוס.

בימי הקיץ הקופחים, מומלץ לבחור בגדי עבודה לקיץ, המתאפיינים בבד נושם להתנדפות הזיעה ולאוורור וקירור הגוף, שרוולים קצרים (לעבודה פנימית) וארוכים (לעבודה בחוץ) המונעים חשיפה ישירה לשמש ובצבעים בהירים אשר מונעים את קליטת החום.

אנחנו בחולצות הגליל מבינים את החשיבות של בגדי עבודה נוחים, המתאימים לעונות השנה המשתנות. המבחר שלנו מכיל מגוון רחב של בגדים, ביניהם דגמ”ח, חולצות דריי פיט, חלוקי עבודה ועוד. כל בגד מתאים לבעל המקצוע המיועד ומאפשר עבודה בתנאים הטובים ביותר.

מדוע חשוב לעבוד עם בגדי עבודה המותאמים לקיץ?

  • כדי למנוע הזעה ואי נוחות בזמן העבודה
  • כדי להימנע מכוויות שמש והתייבשות
  • כדי לא לקבל מכת שמש
  • כדי לעבוד עם בגדים המאפשרים אוורור וקירור מרביים
  • כדי לקבל מקסימום איכות עבודה והספק, בזכות עבודה עם בגדים נוחים

לבגדי הקיץ יתרונות רבים וחשוב לעשות בהם שימוש כאשר העונה מתחילה. חולצות הגליל שמחה להציע מבחר בגדי עבודה לקיץ, המותאמים לבעלי המקצוע השונים. לכן, בין אם אתם בעלי עסק, המעוניינים להתאים בגדים לעובדיכם או עצמאיים המעוניינים ללבוש בגדים נוחים ומותאמים בעת ביצוע העבודה, נשמח אם תצרו איתנו קשר באתר או בטלפון במספר 054-5658804.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: