הדפסה על ביגוד

הדפסה על ביגוד

הדפסה על בגדים מהווה חלק אינטגראלי משירותי חברת חולצות הגליל, המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק בגדי עבודה. אנו מספקים שירותי מיתוג מלאים על כל סוגי הבגדים באיכות מעולה ללא פשרות, בין אם מדובר בהדפסה או ברקמה, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

 

מדוע להדפיס על בגדי עבודה?

הדפסה על ביגוד עבודה נפוצה מאוד ומשרתת מספר מטרות מרכזיות. בראש ובראשונה, ההדפסה כמו הבגדים הייצוגיים עצמם מאפשרת לייצר אחידות בין העובדים והבדלה בין העובדים והלקוחות – בין אם מדובר בעובדי רשת מזון, מסעדה, חברת קייטרינג, עובדי אולם אירועים וכדומה. שנית, הדפסות שונות מאפשרת לקהל הלקוחות להבדיל לא רק בין מי שעובד ואינו עובד במקום, אלא גם בבעלי תפקידים שונים. כך למשל, ניתן להדפיס על הביגוד כיתובים כמו “מנהל” או “מדריך” או “צוות מכירות” או “צוות מלצרים” או “ברמן” וכדומה.

 

בנוסף לכך, הדפסה על בגדים יכולה בהחלט לשרת מטרות של קידום ופרסום בית העסק. כך לדוגמא, בתוך בית העסק בגדי עבודה מודפסים יכולים לתרום לתדמיות ולמיתוג המבוקש באמצעות הלוגו, שם החברה וסיסמא שיווקית המחזקת את המסר שרוצים להעביר: “הגב אליך הלב איתך”, “יש לי תשובה, מה השאלה?” וכדומה, כאשר ניתן לשים את הדגש על מסר יותר מזמין, מכובד, רציני, קליל ועוד. כמו כן, אם מדובר בבגדים שהעובדים לובשים גם מחוץ לשעות העבודה, למשל בדרכם הביתה כשעוצרים לקניות בסופר, כשהולכים ברחוב ואפילו בטיולים (כובע, חולצה) – ניתן להתייחס על בגדי עבודה גם כאמצעי פרסום. לשם כך ניתן להדפיס עליהם גם את כתובת בית העסק, מספר הטלפון להתקשרות, תחום עיסוק מרכזי וכיוצא בזאת.

 

דגש על הדפסה איכותית

הדפסה על ביגוד בעבודה יכולה לשרת עוד מספר מטרות, אך מה שתמיד חשוב הוא לשים את הדגש על הדפסה או רקמה איכותית. הכוונה היא להדפסה שנראית מצוין על הבגד למן היום הראשון ואיננה ממהרת לדהות בשל התנאים בסביבת העבודה או כביסות מרובות. בדומה לבגד, גם ההדפסה משליכה על התדמית של העסק ולכן עליה להיות עמידה ביותר ועם נראות מצוינת. מעבר לכך, היא צריכה כמובן להתאים לבגד עצמו מבחינת סוגו וגווניו, לאופי התפקיד של העובד, למטרה שהיא נועדה לשרת וכן הלאה. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב, שישמח לייעץ לגבי מיתוג בגדי העבודה.

 

לפרטים נוספים בנושא ולקבלת הכוונה מקצועית אנו מזמינים אתכם לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 054-5658804.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: