המשמעות השיווקית של בגדי שף מעוצבים

המשמעות השיווקית של בגדי שף מעוצבים

חליפת שף ממותגת היא לא מחזה נדיר, ובפועל מדובר על המקום הטבעי והמדויק ביותר למיתוג ומיצוב השף והמסעדה. בגדי שף תל אביב נפוצים מאד במונחים של מיתוג, אבל התופעה לא מוגבלת למרכז בלבד, וככל שמתרבות מסעדות השף והגורמה בארץ כולה, איתן גם הביטויים השונים לביטוי הפוטנציאל הגלום שבמיתוג בגדי העבודה של צוות המטבח ואלה של השף בפרט.

ביגוד לשף חייב לעמוד ברף מסוים של איכות ונראות, אבל לא רק שלו. כמו בגדי שף גם בגדי יתר הטבחים חייבים להיות ייצוגיים, איכותיים, נעימים, ידידותיים ועמידים בתנאי העבודה הספציפיים שמאפיינים את המטבח.

 

הפרטים הקטנים שעליהם מבוסס המיתוג- חולצת שף עם שם
הפרסום הסמוי אפקטיבי כל כך משום שהמסרים ששותלים במסגרתו נמצאים לא בהכרח במרכז הפריים אם כי שזורים בפרטים הקטנים של התפאורה, באופן כזה יכולים לחלחל ללא התנגדות ולעבור תהליך של הפנמה. זה משקלם של הפרטים הקטנים וככה הם מכתיבים מציאות. ג קט שף עם שם זאת בדיוק ההזדמנות לעשות את זה בין אם זה לטובת מיתוג המסעדה ובין אם זה למיתוג השף עצמו.

סינר שף מהווה חלק ממכלול הרחב של מדים למטבח אלה כוללים גם חולצת שף ומכנסיים, כובע וג’קט. סינר שף מקצועי הוא חלק מכלי העבודה של כל טבח שמשפיעים על העבודה עצמה. מדים שלא מתאימים יכבידו על העבודה, יקשו על התנועה, ישחקו מהר מדי ובסופו של דבר יעלו הרבה יותר כסף ממה שהם אמורים. לכן חשוב מאד לא להתפשר על איכות בגדי העבודה ולא רק במונחים שיווקיים אלא גם במונחים של איכות המדים.

 

קריטריונים לאיכות מדי עבודה
מדי עבודה איכותיים ישרתו את בעליהם זמן רב יותר בצורה נעימה ויעילה. גם המיתוג שיבוצע עליהן ישמר לאורך זמן וכן גם ישמור על מראה חדש ומדוגם. הבד עצמו צריך להיות איכותי, טבעי ומוטב שיהיה עשוי מכותנה, יחד עם זאת עליו להיות דוחה כתמים וחומרים כימיים שונים וכן גם עמיד לתנאי העבודה הקיצוניים שכוללים חום גבוה וקור משמעותי.

לכן כאשר מזמינים מדי עבודה חשוב להיות בטוחים שהחברה שעומדת מאחוריהם מסוגלת לספק את המענה הנדרש למגוון הצרכים המשתנים של העבודה במטבח.

בקטלוג האתר ניתן להתרשם משפע אדיר של מדי עבודה בסגנונות שונים כמכלול או בנפרד, כאשר בנוסף ניתן להתעניין גם בשירותי מיתוג שיאפשרו לרקום או להדפיס את שם השף או שם המסעדה על המדים על מנת להפיק מהם את המיטב.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: