ייצור בגדים

ייצור בגדים

חברת חולצות הגליל אמונה על ייצור בגדים לעובדים מכל הסוגים והמינים, ובנוסף מייבאת ומשווקת בגדי עבודה בדגש על איכות מעולה והתאמה מלאה לצרכי הלקוח. לאורך השנים רכשנו ניסיון רב ובקיאות מעמיקה בדרישות והצרכים של לקוחותינו, בדגש על לקוחות הנמנים על ענף המזון לתחומיו השונים.

בין היתר חברתנו אמונה על ייצור חולצות ואספקת מדים ייצוגיים, בגדי מטבח ושפים, מדי מלצרים ופקידי קבלה, מדי מפעלים ומלונות, חולצות למוסדות, ביגוד למסעדות ואולמות אירועים, ועוד. בנוסף לייצור, ייבוא ושיווק הבגדים אנו גם מספקים שירותי הדפסה איכותיים, המאפשרים להוסיף אל הבגדים את הלוגו, שם העסק, סיסמא שיווקית או כל כיתוב אחר בו בעלי העסק מעוניינים.

 

דגשים בייצור בגדים

לאורך השנים זכתה חברתנו למוניטין מצוין בכל הקשור לייצור בגדים, כולל כאמור שירותי מיתוג מלא בצורת הדפסה או רקמה באיכות מעולה. זאת בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על מספר עקרונות מנחים. ראשית, מדובר בבגדים באיכות גבוהה ביותר מבדים השומרים על עמידות גבוהה, גם בתנאי עבודה מאתגרים ומלכלכים וגם לאחר כביסות מרובות. בנוסף, מדובר בבדים מסוגים שונים שאותם ניתן להתאים במדויק למאפייני העבודה, כגון מקומות חמים (למשל מטבחים) המצריכים בדים נושמים ומנדפי זיעה, או תפקידים מצריכים תנועתיות וגמישות גבוהה, עם בדים גמישים ( סריגים ) שנוח ונעים ללבוש אותם.

דגש נוסף מושם בחברתנו על התאמה מושלמת ללקוח. כך למשל, אנו מציעים את סוגי הביגוד השונים בכל המידות, החל מ- XS ועד 4XL על מנת שתוכלו להעניק לכל עובד מדים המתאימים במדויק למידותיו ונוחים ללבישה לאורך זמן. כמו כן, אנו מקפידים על מתן ייעוץ מקצועי ועזרה בבחירת ורכישת ביגוד לעובדי העסק, תוך התחשבות בכלל ההיבטים הסגנוניים, הפרקטיים ובמסגרת התקציב הנתונה. בתוך כך, חברתנו תמיד שואפת ומצליחה לספק בגדים לעובדים במחירים תחרותיים ומשתלמים, החוסכים לכם בהוצאות.

לאור חשיבותם הברורה של הבגדים שלובשים העובדים במהלך יום ומשמרות העבודה, אנו ממליצים בחום להזמין אותם מחברה אשר ייצור בגדים הינו תחום התמחותה העיקרי. לפרטים נוספים בנושא ולקבלת הכוונה מקצועית אנו מזמינים אתכם לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 054-5658804.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: