ייצור מדי עבודה

ייצור מדי עבודה

לייצג את העסק

המטרה העיקרית של עסקים היא לתת שירות ללקוחות ולא מדובר רק ביחס טוב או בהנחות, אלא בחוויה כללית שנוגעת להרבה מאוד אלמנטים. מתן שירות צריך להיות ייצוגי, נכון ותואם את ערכי ואופי העסק. עסק הצריך להיות ייצוגי ומשרת, חייב להראות אחידות ועובדיו צריכים כמובן גם להתלבש בצורה זהה ומכבדת.

כל נותן שירות במסעדה, אירוע ואפילו בחנויות בגדים או במוסכים צריך לשייך את עצמו למקום ולכן, עליו להתלבש בהתאם. כאשר רוצים להיראות ייצוגיים יותר בתור עסק, עדיף לפנות לחברה המתמחה בתחום ייצור מדי עבודה כדי לקבל ממנה את המענה המקצועי, שלו זקוקים. מדי עבודה זוהי הגדרה כללית ורחבה, ויש הרבה מאוד סוגים.

ייצור בגדי עבודה צריך להיות בהתאם לאופי העבודה עצמה. בשונה מבעבר היום המלצרים צריכים להתבלט והם הפנים של כל מסעדה או אולם אירועים ולכן חשוב מאוד לייצר עבורם ביגוד מעוצב , שונה ומיוחד שיגרום לאורחים להיכנס לאווירה ולחוויה של המסעדה. מוסכניקים צריכים מדים עבים ועמידים ופקדי קבלה במלון צריכים ללבוש מדים ייצוגיים ובו זמנית נוחים שיעזרו להם לשהות הארוכה במלון . עובדי מטבח כמובן צריכים חלוקים מתאימים או בגדי טבחים מעוצבים , סינרים עמידים מכנסי טבחים או ז'קטי שף שיהיו נוחים וקלילים. לכל עבודה האילוצים שלה.

דגש על איכות

כדי להשלים את ההתאמה של העסק למדים, צריך לבצע הדפסת בגדי עבודה או מיתוג אצל החברות הייעודיות. המטרה היא כמובן להציג מראה אחיד ואסתטי שיעביר את אותה הרגשה לקהל הלקוחות. ניתן כמובן לייצר מדים בכל המידות ולמידות גוף שונות של נשים וגברים, וכמובן להוסיף כיסים ותוספות ככל שצריך.

כאשר מבצעים הזמנה גדולה של מדים, חשוב מאוד לוודא שהמדים הם באיכות גבוהה, וכאלו שלא ידהו או יהרסו עם הזמן. הקונספט של מדים הוא להעביר ללקוח הרגשה של ביטחון ,של יוקרה ולחבר את האורח לאווירה של המקום . אנשים אוהבים לעבוד מול חברות שמכבדות את עצמן וחלק גדול מזה זו הנראות של נותני השירות, גם בבק אופיס, וכמובן בפרונט אל מול הלקוחות עצמם.

מעוניינים להדפיס על בגדי העבודה את לוגו החברה או אלמנטים אחרים, הרלוונטיים לתחום העיסוק? חולצות הגליל היא הכתובת המתאימה. להתרשמות מבגדי העבודה המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן ולמידע נוסף, צרו קשר בטלפון 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: