כובעים לטבחים

כובעים לטבחים

כובע שף – הפתרון הנכון למטבח

בין אם מדובר במסעדה, בבית קפה או אולי במטבח מוסדי, כל שף וטבח, חשוב שייעזר בביגוד מתאים, שיוכל ללוות אותו כהלכה בזמן העבודה. כובע שף הוא אחד הפריטים המבוקשים כיום ואפשר למצוא אותו בעיצובים ובסגנונות שונים. הכובע עוזר בשמירה על עבודה היגיינית ואסתטית יותר במטבח, מציע נוחות רבה וגם תורם לא מעט לנראות עצמה.

נוחות וגם אסתטיקה

ישנם סוגים רבים של כובעים לטבחים. הכובעים המשולבים הם בין הפופולאריים ביותר. מלבד עיצובם המשגע הם נוחים מאד, קלים וכמעט ואינם מורגשים. הם מכסים את ראשו ואת שערותיו של הטבח והשף ומאפשרים לו להתנהל בחופשיות במטבח. כובעים אלה עמידים מאד בכביסות הרבות ומגיעים בדרך כלל במידה אחת – One size. הם משתלבים נהדר לצד פריטי לבוש אחרים, הנדרשים לשף ולטבח בעת עבודתו במטבח, וגם ייצוגיים מאד.

הכובע המשולב מתאים לכל מטבח. אפשר לחבוש אותו לעבודה במטבח הגדול של בית המלון, לעבודה במטבח המסעדה או זה של בית הקפה. הוא מתאים לשפים מקצועיים ומנוסים וגם לטבחים מתחילים, המסייעים לשפים שבמקום. הכובע עשוי מבד נעים מאד והוא סמל מוכר בכל העולם. עם השנים עבר כובע השף לא מעט שינויים, אך תמיד היה הפריט המזוהה אתו ביותר.

מעוניינים לרכוש כובעים לשפים וגם לטבחים? חולצות הגליל היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לצפייה בקטלוג בגדי השף השונים לחצו כאן ולמידע נוסף, צרו קשר בטלפון 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: