כובע שף מצויר או חלק? איך לבחור מדים לעבודה?

כובע שף מצויר או חלק? איך לבחור מדים לעבודה?

מדים לעבודה באופן כללי ובפרט כאשר מדובר על מדים למטבח, בין אם מדובר על מדי טבחים ובין אם מדובר על מדי שף לרבות כובעי שף צריכים לעמוד בקריטריונים מסוימים. בשונה מהביגוד הרגיל, בגדי עבודה משרתים מטרה מסוימת ולכן עליהם להיות מותאמים לעמידה בתנאים שמאפיינים את אותה המטרה.

 

איכות הביגוד בהתאם לתנאי העבודה
התנאים בסביבת המטבח הם תנאי עבודה קשים שכוללים שימוש ארוך מאד. משמרות במטבח אורכות שעות ארוכות ומגיעות גם לעשר ושתיים עשרה שעות ולפעמים גם יותר. זה נתון שמשפיע על שחיקת הבד ויש לקחת אותו בחשבון. העבודה במטבח כוללת עבודה עם חומרי גלם שונים, מלכלכים ומכתימים, מזון וחומרי ניקוי, כלומר הבד צריך להיות דוחה כתמים מטבעו ועד כמה שניתן. בנוסף תנאי העבודה במטבח כוללים עבודה בטמפרטורות קיצוניות- בעקבות הנוכחות מול אש ובמקררים. תנאים אלה מחייבים מהמדים עמידות גבוהה מאד, את היכולת לדחות כתמים ולעמוד בתנאים משתנים וקיצוניים ובמקביל עליהם להיות קלילים ומאווררים על מנת להקל על הלובש אותם ולא להכביד.

עבודת המטבח, בשונה ממדים של עבודות אחרות, מחייבת כובע. היסטורית לכובע יש כמובן תפקיד היגייני, אבל ככל שהדבר נוגע אל כובע של שף ואפילו כובע של טבח פשוט- לא פחות מהתפקיד ההיגייני שלו, לכובע יש גם תפקיד ייצוגי.

 

 מיתוג ובניית מוניטין
מטבח הוא מקום עבודה קשה ועמוס מאד, אבל בהרבה מאד מקומות המטבח חשוף לפלור ולציבור הסועדים והמבלים במקום. למעלה מכך, הרבה פעמים צוות המטבח יוצא החוצה אל הקהל גם מטעמים של עבודה וצרכים תפעוליים שונים אבל גם ובעיקר כדי לייצר קשר עם הסועדים.

מדי הטבח, הכובעים בפרט ועל אחת כמה וכמה כובע שף חייב להיות ייצוגי ויכול להוות אמצעי משמעותי ביותר למיתוג. המיתוג יכול להיות למסעדה והוא יכול להיות גם אישי, עבור השף עצמו. באופן כזה ניתן לחלק את כובעי הטבחים כך שכל טבח יקבל כובע עם השם שלו או כובע שף בד עם שם המסעדה.

 

 הזמנה בגדי שף און ליין
מדים לצוות הטבחים ולשף ניתן וכדאי להזמין דרך האתר באפשרות שמעניקה הזדמנות להזמנה קלה, מהירה, נוחה ובטיחותית. דרך הרשת ניתן לנהל את כל ההזמנה לרבות הכמות, המידות, ההתאמות השונות מבחינת צבעים וכן גם הדפסים ומיתוג המדים וכיוצא באלה. בנוסף באתר ניתן לקבל את כל המידע על הרכבי הבד, תנאי המשלוח וכל מה שנדרש על מנת להשלים את הפרויקט במהרה.

 

 

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: