מדים למלצרים

מדים למלצרים

מדים למלצרים- הרבה מעבר לבגד

משחר ההיסטוריה נועדו המדים לבדל קבוצה מסוימת משאר האוכלוסייה. ברומא העתיקה לסנט היו גלימות לבנים חלקות, כך זיהו אותם ברחוב ורחשו להם כבוד, לצבאות יש מדים ותגי זיהוי ( דרגות ) בשביל ליצור היררכיה ושיהיה קל לזהות בקרב מי אויב ומי אוהב, ולכבאים יש מדים עבים ומיוחדים שיגנו עליהם מפני הסכנות שבכיבוי שריפות. המדים הם חלק בלתי נפרד מההווי של מקום העבודה.

שימוש במדים למלצרים נועד כמובן לסייע ללקוחות לבדל את נותני השרות משאר האורחים. המלצרים הם הפנים של המסעדה. הם אלו שמנהלים את האינטראקציה מול הלקוחות, הם מגישים את האוכל ומקבלים את המחמאות או את התלונות. עליהם להיות ייצוגיים ולהפגין כבוד כלפי המקום בו הם עובדים, וכלפי הלקוחות המגיעים לסעוד. כל מסעדה צריכה לספק מדים למלצרים אשר יסמלו את האופי של המסעדה ויעזרו למלצרים להראות טוב יותר בעיני הלקוחות.

לא רק שחור

במרבית המסעדות, המלצרים עובדים עם חולצות שחורות חלקות עליהן מודפס לוגו של המקום, כדי שיהיה ניתן להבחין בהם וכדי שיהיו בולטים, אך לא יותר מדי. זה מכובד, אך יש דרכים לשדרג את זה ולהפוך את ה- מדים למלצרים למשהו יותר ייצוגי ומיוחד, משהו שיזהה את המקום באור ייחודי יותר.  ב”חולצות הגליל” אפשר להשיג סט של מדים שלמים שיהיו אחידים וייצוגיים בכל מיני צבעים, וכמובן להדפיס עליהם את הלוגו של המסעדה כדי לקבל ערך מוסף.

בחירת המדים צריכה להתאים לאופי של המסעדה או בית הקפה. קו המנחה הראשון שאנו ממליצים עליו הוא בחירת בגד/ מדים שלא יהיו יפים יותר מהלבוש של האורח הממוצע במסעדה. למשל, לא נרצה שבדוכן פלאפל  באמצע רחוב סואן המוכר ילבש חליפת 3 חלקים…. קו מנחה שני ומעניין הוא שלא נרצה לקבל שרות ממלצר שמתלבש בבגדים שאנחנו, כלקוחות, לא היינו מגיעים לבושים איתם לאותה מסעדה.  למשל, מכנסי ברמודה הוואי במסעדת ביסטרו בהרצליה פיתוח ( אבל כן למסעדה פתוחה על חוף הים שמגישה צ’יפס ושניצלונים ).

רוצים מדים חדשים למסעדה שלכם ? אם כן, חולצות הגליל היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בייצור, ייבוא ומיתוג בגדי עבודה לתחומים שונים. לסקירת מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: