מכנסי עבודה איכותיים

מכנסי עבודה איכותיים

בחירת מכנסיים לעבודה עבור עובדי העסק אינה עניין של מה בכך. מדובר בפריט לבוש עיקרי אשר צריך לשלב בין מספר היבטים, לרבות נוחות תנועה, עיצוב נאה, צבעוניות נכונה ומענה לצרכים מיוחדים, וזאת בנוסף לקשת המידות המתאימה ולעלויות העומדות במסגרת התקציב.

חברתנו גאה להעמיד לרשותכם מגוון עשיר של מכנסי עבודה איכותיים המתאימים לעובדים ולעובדות מכל מגזרי המשק ובדגש על עסקים מתחום המזון כגון מכנסי עבודה מקצועיים לעובדי מסעדות, חברות קייטרינג, אולמות וגני אירועים, עובדים בבתי מלון ובתי הארחה, בתי קפה וכדומה. בחברתנו עובד צוות מקצועי מיומן בעל ניסיון רב בהתאמה של מכנסי עבודה דגמ”ח ומסוגים נוספים עבור צרכי העובדים בבתי עסק שונים, ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירה מתאימה.

על מנת לספק לכם הבנה ראשונית לגבי בחירת מכנסיים לעבודה עבור עובדי העסק, אנו מביאים לפניכם מספר פרמטרים בסיסיים שחשוב לתת עליהם את הדעת:

אסתטיקה – דגמחים מעוצבים או מכנסיים מסוגים אחרים נועדו בין היתר לשרת מטרה אסתטית, ביחד עם פריטים נוספים של הלבוש. כלומר, ישנה מטרה של אחידות בין העובדים מבחינת המראה החיצוני, דבר התורם בין היתר לתחושה של ארגן וסדר, מקל על הלקוחות לזהות את העובדים, ומשמש להדגשת האווירה והתדמית המבוקשת. כך למשל, ישנם הבדלים בעיצובי המכנסיים בין גברים לנשים, וישנם הבדלים במסרים ובאווירה שבין מכנסיים בצבע שחור, כחול, לבן, אדום וכדומה. על כן, קחו בחשבון את האווירה שמעוניינים לשדר (קלילה, רצינית, מכובדת, מקצועית, רשמית וכדומה), כחלק אינטגראלי מהחלטה על סוג ועיצוב המכנסיים המבוקשים.

נוחות ויעילות – סוגיית הנוחות והיעילות של מכנסי עבודה מקצועיים מורכבת ממספר היבטים. בראש ובראשונה, ככל שמדובר באופי פעילות המצריך יותר תנועה (למשל עובדי חברת קייטרינג, מלצרים וכדומה), חשוב שהמכנסיים יהיו עשויות מבד איכותי, נעים, לא לוחץ או מגרד ושאינו גורם להזעה מיותרת אבל עם זאת שישב יפה ובגזרה נכונה לגוף הלובש. כמו כן, ישנם תפקידים מסוימים המצריכים הסתובבות עם פריטים שונים, כמו עטים, פנקסים, פותחני בקבוקים וכן הלאה, ועבורם כדאי לשקול היטב את נושא הכיסים של מכנסי עבודה דגמ”ח כך שישרתו את העובד על הצד היעיל ביותר. בנוסף, אם מדובר בתפקיד הכולל עיסוק בדברי מזון העלולים ללכלך, החל מצוות המטבח ועד למלצרים, הרי שכדאי שצבעי מכנסי עבודה איכותיים לא ידגישו מיידית כתמים.

אלו היו רק כמה פרמטרים בסיסיים שכדאי לתת עליהם את הדעת בעת בחירת מכנסיים לעבודה. לפרטים נוספים בנושא ולקבלת הכוונה מקצועית אנו מזמינים אתכם לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 054-5658804.

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: