מכנסי שף

מכנסי שף

השילוב האידיאלי בין עבודה וסטייל

בואו ונדמיין רגע את סביבת העבודה במטבח במסעדה: חום, עשן ואדים, צפיפות, הרבה אנשים, למעלה מ-200 משימות שונות בשעה פר בעל תפקיד, לחץ אדיר, צעקות, לכלוך, סכנות ועוד.

מעבר לידע הקולינרי איתו מגיע השף או הטבח למשמרת עליו להיות מוכן בהיבטים נוספים: מוכנות מנטלית, התאמת היכולות לתפקיד במטבח ( פס חם או פס קר כו’ ) וכמובן עליו ללבוש ביגוד מתאים ידע ומוכנות מנטליות טובים ככל שיהיו יקרסו ולא יהיו רלוונטיים בכוויה הראשונה שיקבל טבח שבא במכנס לא מתאים.

אחד הפריטים הרלוונטיים בביגוד אנשי המטבח הינו מכנסי שף. חשוב להבהיר שלא מדובר במכנסיים המיועדים רק לשף אלא גם לשאר אנשי הצוות במטבח. זהו ביטוי גנרי למכנסיים המיועדות לעבודת מטבח המסעדות.

נוח ופרקטי

למרות הגודל הקטן של המטבח, טבח או שף יכולים לגמוע מעל 10 ק”מ הליכה במשמרת. החום הגבוה והאינטנסיביות שבעבודה מחייבים את הטבחים במטבח ללבוש ביגוד מתאים וייעודי. מכנסי שף צריכים לעמוד במספק מבחנים: נוחות, בטיחות, עמידה בחום ולכלוך, עמידים בכביסה לאורח זמן- מתנקים בקלות, פונקציונליים- עם כיסים מתאימים ועוד.

בקניית מכנסי שף חשוב לדעת שאפשר להוסיף כמה תוספות מעניינות, כמו הדפסה של לוגו או של ראשי תיבות, וזאת כדי להפוך את המכנסיים למותאמים אישית ומרשימים הרבה יותר.

מחפשים מכנסי שף נוחים ויפים לעובדים שלכם? איכות הבד חשובה לכם, כמו גם הנראות של המכנס? אם כן, חולצות הגליל היא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בייצור, ייבוא ומיתוג בגדי עבודה לתחומים שונים. לסקירת מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: