סינרים למטבח

סינרים למטבח

נראות וטעם

שאנו שומעים את המילה סינר אנו מיד נרתעים לאחור ועולים לנו בראש מחשבות על דודה רחוקה או סבתא שעומדת ומקלפת חצילים במטבח. אנו ממעטים לפגוש סינרים במטבחים הביתיים, בוודאי של הדור הצעיר.

אולם, בעולם ההסעדה: מסעדות, רשתות בתי קפה ובמטבחיים מוסדיים אנו רואים ומזהים מגמה ברורה של שימוש הולך וגובר ב- סינרים למטבח וגם לאנשי השרות. בשנים האחרונות הנושא תפס תאוצה שכזו שאנו רואים סינרים מעוצבים למטבח בצבעים רבים ובסגנון שונה והדבר הפך לטרנד של ממש.

לסינר במטבח המוסדי או בעולם המסעדות יש שימושים רבים. סינרים למטבח מהווים עוד שכבה מגינה בזמן עמידה ממושכת ליד גז, משמשים אותנו כמגן מלכלוך בזמן עבודה ממושכת או מתוזמנת ליד מתקן או מכשיר מסוים ( למשל מכונת קילוף תפוחי אדמה שמתיזה מים ושאריות לכלוך ) ולסיום ישנם אגפים במטבח- מחלקות בהם השימוש בסינר הוא ממש בגדר חובה.

בנוסף לעובדי המטבח, גם לעובדי ה-FRONT יש ביקוש לעבודה עם סינר. לא מעט מסעדות כיום, בעיקר במרכז עוברות לעבודה במטבחים חיצוניים מטבחים הגלויים ללקוחות, עובדה המבליטה את הצורך בביגוד לטבחים מעוצב ו”גבוה” יותר.  סינרים למטבח מעוצבים הופכים לנחוצים יותר במקרה זה והם מיועדים לא רק לעבודה אלא גם כפריט אופנה ייחודי של אותה מסעדה.

ציוד איכותי

יש כיום מספר מקומות בהם ניתן להשיג ציוד איכותי למטבח, ובתוך כך, גם סינרים מעוצבים למטבח עבור מסעדות. אפשר לבצע התאמה אישית לכל סינר ולבצע הדפס של לוגו או כיתוב כלשהו. העבודה עם סינר במטבח היא הכרחית ולא רק בשביל לשמור על הבגדים, אלא בשביל הנראות והפונקציונאליות.

זקוקים לסינרים חדשים למטבח המסעדה שלכם או למטבח בית הקפה? איכות הסינר חשובה לכם, כמו גם מחירו ההוגן? מחפשים סינרים למטבח מעוצבים ? אם כן, חולצות הגליל היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בייצור, ייבוא ומיתוג בגדי עבודה לתחומים שונים. לסקירת מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: