סינרים מודפסים

סינרים מודפסים

סינרים מודפסים- שדרוג הנראות של צוות העובדים

עד לפני 4-5 שנים עולם הביגוד בתחום המסעדות היה משמעם, בנלי וללא הברקות ומלאי עשיר. ביגוד הטבחים היה שבלוני משהו וכלל בדרך כלל מכנסי שף שחורות או משובצות וחולצת שף לבנה או שחורה. לפעמים היינו רואים שף או סו-שף לובש בגד עליון מחו”ל או יוצא דופן, אך לא יותר.

תעשיית הביגוד לעובדי המטבח ולעובדי המסעדה תפסה תאוצה גדולה בחמש השנים האחרונות ושוק הלבוש למטבח לא נראה אותו דבר היום מכפי שהיה לפני תקופה.

עיצובים חדשים, צבעים חדשים, אביזרים שלא היו קודם וקווי אופנה מודרניים נכנסו אל המטבחים כחלק מתופעה עולמית כובשת. אחד הפריטים “החדשים” שנכנס לשימוש הולך וגובר למטבח המודרני במסעדות הוא הסינר

סינרים מודפסים הם חלק מאותו קו חדש, אנו רואים בשוק סינרים במגוון צבעים, מודפסים בצבעי המסעדה ובכיתובים מודרניים, לוגו המסעדה בגדלים שונים מאתר את הסינרים ולמעשה גם בתחום הזה השמיים הם הגבול מבחינת הצורות והצבעים.ה- סינרים המודפסים מייצרים אווירה קלה יותר, מחזקים את המותג במסעדה ( לוגו מודפס ) וגם מחזקים את הזהות של העובדים עם המקום.

הסינרים צריכים להיות גם פרקטיים ולכלול כיסים לציוד כדי להפוך את העבודה לקלה יותר. בסופו של דבר, סינרים מעוצבים ומודפסים משדרגים את האווירה במטבח ויוצרים קבוצתיות ושותפות גורל שמתורגמת בסופו של דבר גם לאוכל.

זקוקים ל- סינרים מודפסים מאיכות גבוהה? סינרים עם הדפס הלוגו או אמירה עכשווית ויפה? אם כן, חולצות הגליל היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייצור, ייבוא ומיתוג בגדי עבודה לתחומים שונים. לסקירת מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 054-5658804

לחצו כאן ליצירת קשר מהיר
Please wait...
קטלוגים שעשויים לעניין אותך: